Ultimate Fighting Wrestling WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Fighting Wrestling WWE RPG

Umut Elmasoglu & Fatih Ocaktan Kuruluşudur.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!

2 posters
YazarMesaj
The Chick Magnet
BANNED !
BANNED !
The Chick Magnet

Tecrübe Puanı : 16
Rep : 0

Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 10:40 pm

Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! M9waz83m8n4byreuu2q7

The Miz ringe geliyor!

Ringe girer ve eline bir mikrofon alır!

Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Mizawesome(Elinde sayın Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! 809392 )

Meraba UFW halkı ben The Miz!Hepinizin en az 1 kez rüyasına girmişimdir değil mi?!Hepinizi 1 gece altına yapmış bir durumda bıraktım değil mi!Çünkü ben korkutucuyum ve he rne kadar korkutucuysam bir o kadarda mükemmelim!Ben Piliç Mıknatısıyım!Ve burdaki her güreşçiden oluşacak her takımdan her GM den tabiki he rkonuda daha mükemmelim çünkü Ben Mizim ve Ben Mükemmelim!!!!!!!!!!
The Game
Chairman
Chairman
The Game

Tecrübe Puanı : 95

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 10:45 pm

Time To Play THE GAME !

Triple H rampada gözükür.Klasik tauntunu yapar, ringe gelir ve eline mikrofonu alıp konuşmaya başlar :

Ne saçmalıyorsun sen ? Hadi defol ringimden ! Senin WWE kontratın var mı ? Çünkü gerzek gerzek buraya çıkıp Muhteşemim diye bağırıyorsun ? Gerçekten salakça gözüküyor.
http://ufwrpg.yetkinforum.com
The Chick Magnet
BANNED !
BANNED !
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 10:49 pm

Hmm Kralların Kralı olarak tanınan ama geçrekte Şaklabanların Şaklabanı olan bir adamı görüyorum 3 tane H!Hunter biliyor musun sen bu federosyonun Chairman i olsanda federasyonun en eziğisin!Ve bunu ilk Rawda herkese gösterebilirim senide bir SCF ile işini bitirirm!Yapabilirim çünkü biliyorunki ben mükemmelim!
The Game
Chairman
Chairman
The Game

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 10:51 pm

Kanıtla ! Bu Hafta Raw'da ! WWE Championship maçda !
The Chick Magnet
BANNED !
BANNED !
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 10:59 pm

O koca kafan almıyor galiba sana ben Mükemmelim!dedim.yani sen benim için 2 dklık birşeysin HHH değersiz paslanmış eski püskü birşey ve antika vazoları kırmayı sevdiğim gibi senide kırıcam!
The Game
Chairman
Chairman
The Game

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 11:02 pm

Anca ağzın çalışır senin. Bu ne kafamı şişirdim sabahtan beir boş konuşmalar.Benim işim boş konuşmalar değil. Benim işim seni yenmek.
The Chick Magnet
BANNED !
BANNED !
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 11:04 pm

Öyle mi bay Kral öleyse şimdi Mükemmel Kralı ıesir alıyor!Yani Kral'cım Mükemmel seni hala burayı terketmezsen maçtan öncede pataklayacak! Wink
The Game
Chairman
Chairman
The Game

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 11:07 pm

Triple H The Rock'un yaptığı tek kaş tantunu ile Miz ' e bakıyor. [ Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! 809392 ] Ve Suck İT tatnu ile ringi The Game eşliğinde terk ediyor.
The Chick Magnet
BANNED !
BANNED !
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 11:09 pm

Düşündümde senin böle kaçmana izin vereceğim bu benim mükemmelliğimi gösterir ve senden üstün olduğumu kaç HHH ve gelindiğer düşmanlar yada dostlAAR!

En son The Chick Magnet tarafından Cuma Kas. 05, 2010 11:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Game
Chairman
Chairman
The Game

MesajKonu: Geri: Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!   Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! EmptyCuma Kas. 05, 2010 11:13 pm

The Chick Magnet demiş ki:
Düşündümde senin böle kaçmana izin vermeyeceğim verirsem sloganım sarsılır v ekarizmam yani bilirsin çünkü ben mükemmelim! Der ve HHH nin kafasına vurur koşturur köşeye çarptırıp ringe geri atar!

OuT:Kanka böle saldırı oldumuda anca konuşabilsin saldırmak için 1 mesaj beklesin...

Terk ettim aloo !

Awesomeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası