Ultimate Fighting Wrestling WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Fighting Wrestling WWE RPG

Umut Elmasoglu & Fatih Ocaktan Kuruluşudur.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Y2J Return

YazarMesaj
Y2Jericho
Yeni Üye
Yeni Üye
Y2Jericho

Tecrübe Puanı : 24
Rep : 0

Y2J Return                                 Empty
MesajKonu: Y2J Return    Y2J Return                                 EmptyCuma Kas. 05, 2010 9:34 pm

Çalar Ve Jericho yavaş yavaş ringe gelir ve konuşmaya başalr.
Y2J Return                                 WWE-RAW-Chris-Jericho-John-Cena_1613109
Hey iki yüzlüler burayı dinleyin parazitler size bir haberim var Dreaft gecesinde ben Smackdown'da çıktım ve Smackdownun yüzüyüm duydunuzmu beni ben buyum derken sözünü bir müzik keser.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Y2J Return    Y2J Return                                 EmptyCuma Kas. 05, 2010 9:37 pm

You Think You Know Me..!

Edge rampada görünür.Ve müthiş pyro şovunun ardından ringe gelir.Bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar: SD'nin yüzü müsün Chris ? Ooo tamam burada bulunmanın nedenini anladım.Sende artistlik yapıyorsun yani sende kafanı biryerden çıkartmaya çalışıyorsun..Chris sen buranın yüzü olamazsın ..Sen bu kapasiteye sahip değilsin.Ve sen risk almıyorsun Chris..!
Y2Jericho
Yeni Üye
Yeni Üye
Y2Jericho

MesajKonu: Geri: Y2J Return    Y2J Return                                 EmptyCuma Kas. 05, 2010 9:38 pm

Riskmi almıyorum Edge sen şuna ben narinim en ufak bir hareket yaptımmı sakatlanıyorum desen daha doğru olur.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Y2J Return    Y2J Return                                 EmptyCuma Kas. 05, 2010 9:41 pm

Hayır Chris..Ben narin değilim..Sen nainsin..Bir kerecik olsun riskli bir hareket yaptın mı ?Bir kerecik olsun bütün kariyerini gözünün önünden yok edip sadece kazanmayı hedefledin mi ?
Y2Jericho
Yeni Üye
Yeni Üye
Y2Jericho

MesajKonu: Geri: Y2J Return    Y2J Return                                 EmptyCuma Kas. 05, 2010 9:46 pm

Benim sinirimi bozuyorsun Edge riskmi riskmi bunumu istiyorsun Edge Extreme Rules maça varmısın bu maçta sana Extreme'liği göstereceğim.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Y2J Return    Y2J Return                                 EmptyCuma Kas. 05, 2010 9:47 pm

Ohh.Tabiki varım Chris..Bakalım ne kadar kendine güveniyorsun..Ben bu Extreme maçlarına o kadar alışkınım ki Chris..Seni dakikasında yenebilirim.Şimdi buraya kimi çağırıyorum biliyor musun ? SD Gm'si Taker'i..Taker buraya gelir misin ?

Y2J Return
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Return Of King !
» John Cena Return
» Kane Return
» Edge Return..!
» Return King Of Kings !