Ultimate Fighting Wrestling WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultimate Fighting Wrestling WWE RPG

Umut Elmasoglu & Fatih Ocaktan Kuruluşudur.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum]

3 posters
YazarMesaj
The Rated
Co-Admin
Co-Admin
The Rated

Tecrübe Puanı : 258
Rep : 0

8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] Empty
MesajKonu: 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum]   8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] EmptyPaz Kas. 07, 2010 7:03 pm

Müthiş bir Pyro Şovunun ardından RAW GM Edge geliyor .
Konuşmaya Başlıyor.
Bu Gün Tek Maç var F4W WWE Champıonship Match - No DQ Match ,der ve Michael Cole'un yanına igiderek oturur ve maç hakkında Konuşmaya Başlarlal .

This Fire Burns çalar ve CM Punk Taunt'unu yaparak gelir .
Break The Walls Down Jericho boş boş gelir 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] 809392
The Game çalar ve Triple H Sırma Suyuyla gelir ve Ringin Köşesinde Taunt yapar .
I Have Voices çalar ve Randy köşeye çıkıp Taunt'unu yapar .

Maç başlar ve Jericho Punk'ı dalar koşarak .Triple H kenarda Randy'e bakıyordur birden koşarak gelir Randy'den bir Powerslam . HHH Sırtını tutarak Haykırır ve birden ayaklanır ve Randy'nin üstüne zıplayarak yumruklar yağdırır . Bu arada Jericho Punk'a kalkması için izin vermez WoJ bağlar fakat bağladığı anda Punk iplere tutunur Jericho WoJ 'a devam eder . 1-2-3-4 Jericho bırakır ve yumruklamaya devam eder . HHH hala Randy'e dalmakla meşgul Jericho dışarıya çıkarak içeriye Sandalye getirir . Punk'a vurmaya başlar sandalye ile CM Punk bağırır ve kenardan kaçar yerde sürünmektedir Punk dışarda Jericho sandalyeyi bırakarak arkasına bakar ve bir spinebuster ne olduğunu farketmeden bir spine buster gelir ve hakem saymaya başlar 1-2-3 hakem maçı biterecekken farkeder Y2J iplere tutunmuştur .Maç devam eder .Punk dışarda dinlenmekle meşguldür . HHH arkasına döner and RKO saymaya başlar fakat CM Punk ringine iççine girerek zar zor olsada engeller .herkez yerdedir . Y2J kalkar . WoJ bağlar Punk'a fakat punk WoJ 'dan kurtuluyor ve hemen kalkarak Jericho 'ya GTS denemesi başarılı . Arkasını dönerken bir Spine buster HHH çıldırmış gibidir Punk'ı kaldırır ve bir Pedigree tuş Denemesi 1-2-3 dın dın dın

HERE IS YOUR WINNER NEW WWE CHAMPION TRIPLE H

HHH zor kalkar ve WWE kemeri ile Taunt'unu yapar .
8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] 781318hhh%20el%20campeon%20de%20la%20wwe
EDGE içeri girer ve onu tebrik eder HHH arkasını döner an RKO EDGE şaşırmış durumdadır ve kenara doğru hızlıca gider . Randy Taunt yapmak için arkasını döner ve CodeBreaker Jericho zor ayağa kalksada GTS 'ten kurutlamıyor . CM Punk Taunt yapmak için ellerini havaya kaldırdığında EDGE'den nbir Spear yer ve EDGE WWE kemerini alır . HHH'yi kaldırır ve ona verir . HHH'nin elini kaldırır .

Edge Ring'den Ayrılır.Randy Orton Kalkar Ve RAW Şovu Randy Orton - Triple H Face To Face İle Sona Erer.

8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] Triplehvsrandyorton

Pazartesi giremeyeceğimden bugünden yazdım . 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] 56268
Age Of Orton
Chairman
Chairman
Age Of Orton

Tecrübe Puanı : 231
Rep : 1

MesajKonu: Geri: 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum]   8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] EmptyPaz Kas. 07, 2010 8:14 pm

Güzel Wink

The Rated
Co-Admin
Co-Admin
The Rated

Tecrübe Puanı : 258

MesajKonu: Geri: 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum]   8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] EmptyPaz Kas. 07, 2010 8:16 pm

Finisher yağmuru yaptım . 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] 809392 BR 'deki gibi . 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] 809392
The Game
Chairman
Chairman
The Game

Tecrübe Puanı : 95

MesajKonu: Geri: 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum]   8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] EmptyPaz Kas. 07, 2010 9:19 pm

Helal Yağız güzel olmuş. Almışım kemeri 8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum] 809392
http://ufwrpg.yetkinforum.com

8 Kasım 2010 RAW Sonuçları [Pazartesi Giremicem Bugünden Yazıyorum]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raw 11 Kasım Maç Sonuçları
» Raw 13 Kasım Maç Sonuçları
» Smackdown ! | 9 Kasım Maç Sonuçları
» Smackdown ! | 12 Kasım Sonuçları
» 5 Kasım Smackdown Sonuçları + İzleme Linki